ارتباط فیلترهای اینستاگرام با شخصیت افراد

فیلتر اینستاگرام

ارتباط فیلترهای اینستاگرام با شخصیت افراد

افراد معمولا در هنگام استفاده از فیلتر اینستاگرام برای تصویر زمانی که قصد به اشتراک گذاری عکسهای گرفته شده با گوشی همراهشان را دارند ، از بعضی فیلترهای عکس بیشتر از بقیه استفاده میکنند .

اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید ، ادامه مطلب را دنبال کنید تا با روحیات افرادی که از هر کدام از فیلتر های عکس اینستاگرام بیشتر استفاده میکنند آشنا شوید .

فیلتر اینستاگرام

فیلتر اینستاگرام Clarendon

کلارندون به عنوان محبوب ترین فیلتر اینستاگرام در بیش از 119 کشور دنیا شناخته شده است .

اگر شما هم از این نوع فیلتر استفاده میکنید ، فردی هستید که به دنبال تعادل هستید  و از درگیری و احساساتی شدن دوری میکنید . زیاد تمایل ندارید که با بقیه تفاوت داشته باشید و به چیزی که خوب و قابل قبول باشد راضی هستید .

معمولا سرگرم کاری هستید و وقت برای هدر کردن برای ویرایش عکسهاتون ندارید .

 

MayFair

این فیلتر رنگ قرمز را قرمز تر و رنگ صورتی را صورتی تر میکند . به همین دلیل افراد رومانتیک به خصوص خانمها طرفدار این فیلتر هستند .

استفاده از این فیلتر خیلی راحت و سریع فضایی جادویی و رومانتیک به عکس شما میدهد .

 

Valencia

کسانی که از این فیلتر بیش استفاده میکنند افرادی هستند که همیشه به نیمه روشن زندگی نگاه میکنند .

اگر شما هم ازین فیلتر زیاد استفاده میکنید احتمالا شخص محبوبی بین اطرافیانتون هستید و همه خوش بینی و شخصیت شاد شما رو تحسین میکنند .

دوست ندارید خودنمایی کنید برای همین تنها به یک جلوه تازه برای عکستون اکتفا میکنید .

به شما به خاطر شخصیت متواضعتون تبریک میگیم .

 

Amaro

این فیلتر را بیشتر کسانی استفاده میکنند که به فضای شب علاقه مند هستند چون به راحتی مشکل نور را در تصاویر برطرف میکند .

در صورت استفاده مدام از این فیلتر ، شما احتمالا جزو افرادی هستید که شبها فعالیت بیشتری دارند و به اصطلاح شب زنده دارند .

روحیه هنری و احساساتی از ویژگیهای افراد علاقمند به این فیلتر است . همچنین هیجان زدگی و عجله زیاد باعث میشه تا برای به اشتراک گذاری عکسهاشون هیچ وقتی رو از هدر ندن .

 

Gingham

این فیلتر اینستاگرام به تصویر یک سایه اضافه میکند . اما سایه چه رنگی ؟ خاکستری ؟ سبز ؟ صورتی ؟

واقعا نمیتوان فهمید . استفاده از این فیلتر به این معناست که شما تمایل دارید که عکسی واقعی و در عین حال مورد پسند همه ارائه کنید .

نظر دیگران برای شما مهم است و همیشه سعی در راضی نگه داشتن همه اطرافیان دارید .

 

Xpro II / Lo-Fi / Hefe

این فیلتر ها انتخابی ساده و مطمئن هستند چون تقریبا روی هر عکسی جواب میدهند .

اگر اینها فیلترهای محبوب شما هستند ، شما آدم محجوب و خجالتی نیستید و  دوست دارید که عکسهای شما به اصطلاح توی چشم باشد و هر کاری که میکنید هیجان انگیز باشد

instagram-normal-filters

Ludwig , Lark , Juno

هرسه این فیلتر ها ظاهری گرم به عکس شما میدهد که زندگی شلوغ شما را نشان میدهد .

شما با انرژی ، با انگیزه و متمرکز هستید و تمایل زیادی به بی نقص بودن همه جزییات دارید .این فیلتر ها بهترین گزینه برای عکسهای محیطهای شهری هستند .

 

Nashville , Reyes

اگر ازین فیلتر ها زیاد استفاده میکنید احتمالا بسیار شیک پوش و با کلاس هستید و به چیزهای قدیمی علاقه دارید . زیبایی و در عین حال سادگی اولویت شماست .

خوش پوش هستید ، به تجربه چیزهای جدید علاقه دارید و قادرید تا چیزهای ترکیب نشدنی را با هم ترکیب کنید .

در ضمن احتمالا عاشق قهوه هستید .

 

Hudson , Cerma , Aden , Sierra

استفاده از این فیلتر ها نشان دهنده روحیه هنری شماست . همیشه به دنبال رنگ امیزی دنیای اطراف هستید  . بازدید از موزه ها و کتاب خواندن برای شما جذاب تر از مهمانی رفتن است . حال خوب شما قابل خراب شدن نیست . نه توسط دوستان و نه مشکلات زندگی

 

Inkwell ,  Willow , Moon

افرادی که از این فیلتر ها استفاده میکنند مشکوک به افسردگی هستید . بهتر است کمی به خودتان توجه کنید و حتی به مشاور مراجعه کنید .

برای دست یابی به این نتیجه پژوهشگران دانشگاه هاروارد و دانشگاه ورمونت ، 43950 پست از 166 داوطلب را بررسی میکردند . آنها از یک الگوریتم تشخیص چهره استفاده کردند تا علائم افسردگی را تشخیص دهند .

نبود رنگ در عکسهای شما میتواند نشانه ای از نبود رنگ در زندگی شما باشد .

 

Normal

این فیلتر اینستاگرام معمولا توسط آدمهایی با اعتماد به نفس و واقع گرا استفاده میشود . ویا کسانی که با تکنولوژی مشکل دارند و حوصله ویرایش تصویر را دارند .

 

 

در نهایت ممکن است کمی تشخیص شخصیت یک انسان از روی فیلترهای عکاسی کاری دور از ذهن و نامعتبر به نظر برسد ، اما  باید در نظر گرفت که عادت ها و انتخاب های ناخودآگاه ما از درون ما سرچشمه میگیرند و جلوه ای از خود واقعی ما هستند . پس این نشانه ها را جدی بگیرید .

پیگیری سفارش
لیست مقایسه
شگفت انگیز ها